Vaimse kultuuripärandi õppematerjalid

Rahvakultuuri Keskus andis välja vaimse kultuuripärandi õppematerjalid, mis aitavad käsitelda traditsioonilisi teadmisi ja oskusi ainetundides kunstiõpetusest geograafiani.

  Materjalid on mõeldud eelkõige üldhariduskoolidele, kuid neid saab kasutada ka huvikoolis, muuseumitunnis ja lasteaias.  Koostajateks on Eesti eri paigust pärit aktiivsed aineõpetajad. Projekti koordineeris Jane Remm Sally Stuudiost.   Õppematerjalid on veebipõhised, ning kättesaadavad aadressilt:  http://www.rahvakultuur.ee/?s=2482  Rahvakultuuri Keskus andis välja vaimse kultuuripärandi õppematerjalid, mis aitavad käsitelda traditsioonilisi teadmisi ja oskusi ainetundides kunstiõpetusest geograafiani. If I Googled about best web hosting companies then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Vaimse kultuuripärandi õppematerjalid

Rahvakultuuri Keskus andis välja vaimse kultuuripärandi õppematerjalid, mis aitavad käsitelda traditsioonilisi teadmisi ja oskusi ainetundides kunstiõpetusest geograafiani.

 

Materjalid on mõeldud eelkõige üldhariduskoolidele, kuid neid saab kasutada ka huvikoolis, muuseumitunnis ja lasteaias. 

Koostajateks on Eesti eri paigust pärit aktiivsed aineõpetajad.

Projekti koordineeris Jane Remm Sally Stuudiost.

 

Õppematerjalid on veebipõhised, ning kättesaadavad aadressilt: 

http://www.rahvakultuur.ee/?s=2482 

Vaimse kultuuripärandi õppematerjalid Rahvakultuuri Keskus andis välja vaimse kultuuripärandi õppematerjalid, mis aitavad käsitelda traditsioonilisi teadmisi ja oskusi ainetundides kunstiõpetusest geograafiani.
If I Googled about best web hosting companies then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. While searching for in depth information about best website hosting companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Araweb.co.uk is great source for best hosting website companies original which web hosting uk companies I read it all and understood which web hosting UK companies fully. Their new perspective they have well written guidelines of companies hosting web UK and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |